Yoshi Top Tempered Diamond 10 ml
De Yoshi Top Tempered Diamond No Wipe is een hybride glans topcoat die zo resistent is als gehard glas. Dit betekent dat je deze topcoat op alle soorten ondergronden kunt aanbrengen en maximaal 4 weken kunt genieten van een prachtige, krassenbestendige glans. Deze topcoat is TPO vrij & Hema vrij.
Belangrijkste Kenmerken:
– Hybride Glans: Geniet van een langdurige glans die bestand is tegen krassen en slijtage.
– Ronde Borstel: Het kwastje met een ronde borstel zorgt voor een nauwkeurige en strakke applicatie.
– Geen Plaklaag: Deze topcoat heeft geen plaklaag, wat het gebruiksgemak vergroot.
– Medium Viscositeit: De medium viscositeit voorkomt dat de topcoat snel uitloopt, waardoor je een perfecte afwerking krijgt.
– UV-filter: Beschermt de kleur en glans van je nagels tegen UV-straling.
Specificaties:
– Inhoud: 10 ml
– Afwerking: Glanzend
– Viscositeit: Medium
– Uithardingstijd: 60-90 sec LED / 120 sec UV
Let op: De exacte uithardingstijd is afhankelijk van het type en vermogen van de lamp. Voor een optimale glans kan de uithardingstijd worden verlengd tot 120s LED / 300s UV.
Samenstelling:
Acrylates/Hydroxyesters Acrylates Copolymer, Acrolein/Acrylic Acid Copolymer, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dimethicone, Hydroxyacetophenone.
Let op: Als u allergisch bent voor een van de ingrediënten, kan dit leiden tot een allergische reactie.
Professional Use Only