Yoshi Gelpolish Touch the Galaxy - Tarantula Nebula 530 - 6 ml
Ontdek de oneindige pracht van het universum met de collectie ‘Touch the Galaxy’ van YOSHI. Sprankelende tinten geïnspireerd op sterren en nevels creëren magische effecten die de aandacht trekken. Elke kleur is een uitnodiging om de schoonheid van de kosmos te ontdekken – van de delicate gloed van sterren tot het intense licht van het noorderlicht. Benadruk je stijl met de kosmische elegantie van “Touch the Galaxy” en voel je elke dag speciaal. Tarantula Nebula UV LED Hybrid Nagellak 6 ml – 530
Een intens zwartbruin met een sprankelende gloed, geïnspireerd door de Tarantula-nevel – een van de meest intrigerende objecten in de kosmos. Het is een kleur vol diepte en karakter.
Alle Gelpolish Collecties van Yoshi zijn Hema vrij
Productinformatie:
– Effect: Classic
– Volledige Dekking: 2 lagen
– Consistentie: Creamy
– Inhoud: 6ml
– Uithardingstijd: 30s – 90s met LED / 120s met UV. De exacte uithardingstijd is afhankelijk van het type en vermogen van de lamp.
Professional Use Only
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden